Aktualności
Strona główna | Aktualności
Specjalista poszukiwany... Co po studiach Akademii Morskiej w Szczecinie?
Informacja z dnia: 2020-11-02

Tak promuje swoją ofertę edukacyjną szczecińska uczelnia morska, warto zapoznać się z propozycjami zarówno dla tych, którzy po studiach chcą pracować na lądzie, jak i na morzu!

Uczenia przygotowała możliwość poznania jej propozycji kształcenia on-line. Każdy zainteresowany może poznać ofertę edukacyjną klikając na poniższe linki. No cóż, skoro nie można inaczej to każdy sposób jest dobry, a ten jest też ciekawy.

Proponuję zacząć od tego: Specjalista poszukiwany… Co po studiach AMS? https://www.youtube.com/watch?v=7D-RwBB9Oig .

Poniżej znajdują się informacje dotyczące poszczególnych wydziałów, na których można z powodzeniem kontynuować edukację na studiach, zarówno po technikum jak i po liceum ogólnokształcącym. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż po tej uczelni z powodzeniem można pracować na lądzie w instytucjach, przedsiębiorstwach nie tylko związanych z gospodarką morską, jak również na morzu, na kierunkach tzw. „pływających” np. nawigacja czy mechanika i budowa maszyn.

Opinie pracodawców o absolwentach tej uczelni? Bardzo dobre…

Linki do filmów poszczególnych wydziałów AMS

Dodatkowo Akademia Morska w Szczecinie jest bardzo mocno zainteresowana prezentacją AMS uczniom poprzez platformę MS Teams, kalendarz spotkań bardzo elastyczny, szerokie możliwości dopasowania do potrzeb szkoły i uczniów.

Opracowanie:

Alina Urbańska
doradca zawodowy SzOK „Kreator”, CKZiU Chojnice;
powiatowy konsultant ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pliki do pobrania:
ikona pdf Informator (3.08 MB)
trendy na rynku pracy