Aktualności
Strona główna | Aktualności
Kontynuacja szkolenia ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji - część II
Informacja z dnia: 2019-03-27

Kontynuacja szkolenia ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – część II pn. „O Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji w szkole”

Instytut Badań Edukacyjnych, Starostwo Powiatowe w Chojnicach i Powiatowy Konsultant ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego zapraszają na seminarium informacyjne, które odbędzie się 25.04.2019 r. w Chojnicach.

Celem seminarium jest pogłębienie wiedzy uczestników o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji oraz wskazanie możliwości wykorzystania ZSK w pracy z młodzieżą.

W seminarium mogą uczestniczyć nauczyciele, nauczyciele zawodu, doradcy zawodowi, koordynatorzy doradztwa zawodowego w szkołach, psycholodzy, pedagodzy szkolni szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych i szkół podstawowych z oddziałami gimnazjum oraz instytucji typu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Powiatowy Urząd Pracy.

Uwaga!

Grupą docelową, do której skierowane jest seminarium w przypadku chętnych ze Szkół Podstawowych są nauczyciele, doradcy zawodowi, koordynatorzy doradztwa zawodowego w szkołach, psycholodzy, pedagodzy szkolni, ale wyłącznie ze Szkół Podstawowych z oddziałami gimnazjum.

Zarejestruj się: https://www.instytutsiag.pl/ibe/chojnice-25-04-2019/

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Na zgłoszenia czekamy do 17.04.2019r.

Miejsce seminarium podamy po rejestracji uczestników i zebraniu grupy szkoleniowej!

Opracowanie: Alina Urbańska
powiatowy konsultant ds. doradztwa edukacyjno-zawodowegoPliki do pobrania:
ikona pdf Zaproszenie (761.13 KB)
trendy na rynku pracy