Aktualności
Strona główna | Aktualności
XV Powiatowe Targi Pracy
Informacja z dnia: 2019-03-23

29 marca 2019 roku, w godz. 10.00 – 13.00, w Hali Widowiskowo- Sportowej Parku Wodnego w Chojnicach, odbędą się XV Powiatowe Targi Pracy organizowane przez Starostę Chojnickiego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach. Tegoroczna edycja targów pracy zostanie przeprowadzona pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jest to inicjatywa, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń powiatu chojnickiego.

Ideą Targów Pracy jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu pracodawców działających na terenie powiatu chojnickiego z osobami poszukującymi pracy oraz promowanie aktywnej postawy na rynku pracy. Przedsięwzięcie umożliwia zapoznanie się odwiedzających z lokalnym rynkiem pracy, ofertami zatrudnienia oraz oczekiwaniami pracodawców wobec kandydatów do pracy w zakresie kompetencji zawodowych. Targi Pracy są również okazją do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

W 2019 roku zapraszamy do uczestnictwa w Targach pracodawców oferujących miejsca pracy oraz miejsca stażowe.

W trakcie imprezy swoją ofertę przedstawią również nasi partnerzy m.in. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Chojnicach, Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
w Chojnicach, agencje zatrudnienia.

Dodatkowo przygotowaliśmy szereg atrakcji m.in.: pokaz sztuki samoobrony, porady groomera – eksperta pielęgnacji psów i kotów, promocję zdrowia - pomiar wagi, glukozy, ciśnienia oraz pokaz kuchni azjatyckiej.

Odwiedzającym zapewniamy poczęstunek.

POWIATOWY URZĄD PRACY W CHOJNICACH ZAPRASZA
do uczestnictwa w Targach Pracy wszystkich zainteresowanych, dla których ważne jest kształtowanie operatywnej i przedsiębiorczej postawy oraz entuzjazm w kreowaniu swojego rozwoju zawodowego.

trendy na rynku pracy