Aktualności
Strona główna | Aktualności
Granty Edukacyjne Pomorskiego Kuratora Oświaty z doradztwa zawodowego w szkole-szkolenie w listopadzie w Chojnicach, rejestracja już teraz, decyduje kolejność zgłoszeń
Informacja z dnia: 2018-06-29

Informujemy, że Instytut Badań w Oświacie po raz kolejny organizuje (w roku szkolnym 2018/2019, od września br.) szkolenia w ramach Grantów Edukacyjnych Pomorskiego Kuratora Oświaty, pt.: Doradztwo zawodowe w szkole.

Szkolenia przeznaczone są wyłącznie dla nauczycieli doradców zawodowych wszystkich typów szkół z terenu województwa pomorskiego, nadzorowanych przez Pomorskie Kuratorium Oświaty.

W Chojnicach to szkolenie będzie miało miejsce 12 i 13 listopada 2018 roku w Hotelu Sukiennice, ul. Sukienników 14, w godzinach od 9.00 do 17.00. Szkolenia są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona najlepiej rejestrować się już teraz, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Chojnice

Hotel Sukiennice,

ul. Sukienników 14

12-13 listopada 2018

9:00-17:00

0 zł brutto
0 zł netto

Wypełnij
formularz

Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów i praktyków, z wieloletnim doświadczeniem w oświacie, bardzo wysoko ocenianych przez uczestników szkoleń otwartych, zamkniętych oraz realizowanych w ramach grantów edukacyjnych kuratorów oświaty w całym kraju, szkolenia trwają 2 dni, w godz. 9-17 i odbywają się w Gdańsku, Słupsku, Malborku i Chojnicach.

Wszelkie informacje merytoryczne i organizacyjne oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo pod adresami:

Dodatkowe informacje

Wszelkie pytania dotyczące tego zaproszenia prosimy kierować do naszego biura:

Opracowanie: Alina Urbańska

powiatowy konsultant ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego

trendy na rynku pracy