Poszukiwany, poszukiwana
Strona główna | Poszukiwany, poszukiwana
Najważniejsze informacje o rynku pracy w województwie pomorskim

Najważniejsze informacje o rynku pracy w województwie pomorskim, jakie pojawiły się w lokalnych mediach – w tym na portalach Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego

Kogokolwiek zatrudnię. Alarm dla rynku pracy

Statystyki dotyczące polskiego rynku pracy są zatrważające. Za 2-3 lata “podaż” pracowników spadnie o 1/3. Rynek pracownika już teraz przyjmuje formy ekstremalne, a nawet kuriozalne. Problemem nie jest już znalezienie kompetentnego pracownika, ale przyciągnięcie “jakichkolwiek” chętnych do kompleksowego przeszkolenia.

https://www.pulshr.pl/rekrutacja/kogokolwiek-zatrudnie-alarm-dla-rynku-pracy,54484.html

Live more. Pomerania

To projekt, który zrodził się z potrzeby podzielenia się z mieszkańcami innych regionów Polski, Europy, a nawet świata, tym co najlepsze w województwie pomorskim. Wierzymy, że nasz region to świetne miejsce do pracy, rozwoju i życia i chcemy pokazać wam wszystkie drzemiące w nim możliwości! Odkryj z nami pomorskie

https://livemorepomerania.com/

 

Nie ma i nie będzie pracodawcy dobrego dla wszystkich

Zamiast skupiać się na badaniu rynku pracy i porównywaniu ofert zatrudnienia, najlepiej już na początku określić, w jakiej dziedzinie chcę się rozwijać, co da mi satysfakcję z pracy, a potem dopasować do tego kryteria poszukiwania.

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/305209940-Nie-ma-i-nie-bedzie-pracodawcy-dobrego-dla-wszystkich.html

Prawie połowa pracy w Polsce do automatyzacji

Transport wraz z logistyką i przetwórstwo przemysłowe – w tych branżach jest najwięcej pracy, którą w roku 2030 mogą przejąć automaty.

http://www.rp.pl/Rynek-pracy/305239902-Prawie-polowa-pracy-w-Polsce-do-automatyzacji.html

Agencje zatrudnienia pomagają szukać pracy

http://www.porp.pl/artykul/agencje-zatrudnienia-pomagaja-szukac-pracy.html

 

trendy na rynku pracy